Transport do Chorwacji

Szukasz transportu do Chorwacji? W DBK Logistics nie tylko dostarczymy Twój ładunek do dowolnego miejsca docelowego w Chorwacji, ale także zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi z formalnościami, w tym kompletacją dokumentów i przeładunkiem. Jesteśmy do tego przygotowani na najwyższym poziomie, o czym świadczy nasze doświadczenie na rynku oraz grono zadowolonych klientów.

Ciężarowy transport Polska-Chorwacja

Chorwacja, która rozciąga się wzdłuż Adriatyku aż do Dunaju na wschodzie, ma jedną z najmłodszych i najszybciej rozwijających się sieci autostrad w Europie. W związku z tym stan dróg jest bardzo dobry, co pomaga nam w dystrybucji różnych towarów. Najważniejszą drogą krajową jest autostrada A1, która łączy dwa największe chorwackie miasta Split i Zagrzeb.

W DBK Logistics realizujemy transport do Chorwacji w różnych regionach kraju. Wykonujemy transporty ciężarowe do najważniejszych miast, takich jak np.: Dubrownik, Buzet, Donji Miholjac, Crikvenica,  Benkovac i Bjelovar. Na życzenie klienta przewozimy także małe lub duże ładunki do mniejszych miejscowości w tym kraju. Wszystkie usługi realizujemy bezpiecznie, punktualnie i profesjonalnie.

Najlepsza spedycja do Chorwacji

Prawie połowa obszaru Chorwacji jest wykorzystywana przez rolnictwo. Większość chorwackiego eksportu to sprzęt transportowy oraz paliwa mineralne i smary. Importowane są pojazdy silnikowe, produkty chemiczne oraz wszelkiego rodzaju produkty naftowe, zwłaszcza w postaci paliw.

Wykonujemy nie tylko przewóz ciężki, ale również transport Polska-Chorwacja produktów zamrożonych lub schłodzonych, transport drobnicowy i kontenerowy. Przewozimy żywność, odzież i towary niebezpieczne, elektroniczne, kosmetyki, środki farmaceutyczne oraz realizujemy transporty specjalne. Zajmujemy się również konsolidacją przesyłek w terminalach.

Jako doświadczona firma transportowa mamy optymalnie zorganizowaną logistykę, dzięki czemu wiesz, że powierzony nam ładunek zawsze sprawnie trafi do miejsca docelowego.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.