Transport do Czech

Czechy znajdują się w sercu Europy i dlatego są również małym, ale centralnym punktem w sektorze transportowym. Z graniczącą na północy Polską odbywa się częsta wymiana handlowa, chociaż nasz kraj bryluje wśród importu produktów w tym kierunku. Dlatego też spedycja do Czech to jedna z usług, jaką oferuje DBK Logistics.

Drogowy transport do Czech

Republika Czeska graniczy z Niemcami na zachodzie, Polską na północy, Austrią na południu i Słowacją na wschodzie. Ze względu na swoje położenie i dobrą komunikację pod względem infrastruktury drogowej jest ważnym krajem tranzytowym.

Towary są transportowane głównie samochodami ciężarowymi. Czeska sieć dróg ma długość około 55 800 km, z czego około 1200 km to autostrady. Przy wsparciu europejskim planowana jest dalsza rozbudowa dróg szybkiego ruchu.

Ważnymi ośrodkami transportu do Czech są miasta takie jak Praga, Pilzno, Brno, Ostrawa, Czeskie Budziejowice i Hradec Kralove. Niezależnie od wybranego kierunku i miejsca docelowego nasza firma logistyczna zajmie się spedycją odpowiednio dostosowanymi pojazdami.

Sprawna spedycja do Czech

Dzięki DBK Logistics usprawnisz każdy transport. Czechy chętnie importują z Polski artykuły elektroniczne, maszyny, produkty chemiczne, pojazdy i części samochodowe, artykuły spożywcze, żelazo, stal i inne metale. Natomiast głównym towarem eksportowym są pojazdy i części samochodowe, elektronika, części maszyn, wyroby chemiczne, wyroby metalowe, artykuły spożywcze oraz tekstylia i odzież.

Proponujemy niezawodne i elastyczne rozwiązania logistyczne dopasowane do transportu krajowego i transgranicznego dla Republiki Czeskiej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie oraz pełną obsługę spedycyjną pod względem formalnym. Realizujemy także specjalne zamówienia przewozowe, dla których zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie zgodne z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.