Transport do Danii

Dania znajduje się w północnej Europie i jest jednym z krajów skandynawskich. W DBK Logistics realizujemy efektywny transport Dania-Polska i Polska-Dania. Elastyczność, szybkość i wydajność naszych usług zapewniają, że nadany towar dotrze bezpiecznie i na czas. Niezależnie od rodzaju transportu, dowieziemy każdy ładunek w dowolne miejsce w tym kraju.

Logistyka i transport do Danii

Dania jest najmniejszym z krajów skandynawskich. Leży między Morzem Północnym a Morzem Bałtyckim, które zbiegają się w najbardziej wysuniętym na północ punkcie kraju, w Grenen.

Dania jest połączona z sąsiednim krajem skandynawskim – Szwecją przez most nad Sundem, który biegnie między Kopenhagą a Malmö i jest ważnym połączeniem transportowym w Skandynawii z europejską trasą E 20 – najdłuższą duńską autostradą. Sieć drogowa w tym kraju liczy ponad 71 000 km, z czego 1100 km to drogi ekspresowe.

W DBK Logistics transport do Danii obejmuje przewozy do stolicy kraju – Kopenhagi oraz innych największych miast m.in. Aalborg, Aarhus, Odense, Esbjerg. Wszystkie usługi realizujemy z dbałością o każdy szczegół.

Spedycja do Danii – wybierz najlepszą opcję

Naszymi samochodami ciężarowymi możemy przewozić szeroką gamę towarów do Danii. Transportujemy kontenery w standardowym formacie, realizujemy transporty specjalne i ciężkie, a także przewozimy towary spożywcze, chłodnicze i mrożone oraz środki farmaceutyczne – zawsze bezpiecznie, szybko i niezawodnie. Możesz nam również powierzyć kompleksową odprawę celną, ponieważ nasi specjaliści zadbają o wszystkie niezbędne dokumenty.

Transport Dania-Polska obejmuje najczęściej spedycję maszyn lub towarów przemysłowych. Inne kluczowe gałęzie przemysłu to przemysł stoczniowy, spożywczy, meblarski, włókienniczy i odzieżowy oraz browarnictwo. Realizujemy również zlecenia spedycji do Danii w różnych branżach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.