Transport do Francji

Francja to jeden z krajów Unii Europejskiej, do którego przedsiębiorcy chętnie eksportują swoje produkty. Są one cenione przez tamtejszą społeczność na wysoką jakość i stosunkowo niską cenę. Dotyczy to wielu różnych branży, między innymi spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej czy elektronicznej. Do Francji trafiają więc różnego rodzaju produkty spożywcze takie jak warzywa i owoce, ale także preparaty kosmetyczne czy odzież. Transport ładunków do Francji odbywa się natomiast standardowo drogą lądową przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw zlecających przewóz.

Jak wygląda transport do Francji?

Transport ładunków do Francji, który odbywa się z wykorzystaniem pojazdów dzieli się na FTL, czyli całopojazdowy oraz LTL, czyli drobnicowy. Dzięki temu można dostarczyć do odbiorcy praktycznie każdy ładunek bez żadnych problemów. Najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że transport do Francji może uwzględniać nawet te produkty, który wymagają specyficznych warunków np. utrzymania niskiej temperatury.

Transport czy spedycja do Francji?

Chociaż sam transport ładunków do Francji jest bardzo popularną usługą, to coraz chętniej wybierana jest także spedycja do Francji. Czym różni się od standardowego przewozu? Przede wszystkim w jej skład wchodzi zdecydowanie więcej różnego rodzaju działań. Jest to między innymi załadowanie i zabezpieczenie towaru czy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności, jakie są niezbędne do tego, aby można było przewieźć produkty przez granicę. Zdarza się, że klienci oczekują także pomocy w rozładunku. Wielu z nich korzysta z opcji magazynowania, jaką zapewniamy. Wszystkie te czynności sprawiają, że klient, który zleca transport do Francji może oszczędzić swój czas i pieniądze. Spedycja do Francji jest polecana także szczególnie wtedy, kiedy zleceniodawca nie ma doświadczenia z obsługą logistyczną.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.