Transport do Skandynawii

Dzięki międzynarodowej sieci transportowej i logistycznej w DBK Logistic oferujemy wydajne rozwiązania w zakresie transportu do Skandynawii. Ty wskazujesz konkretny kierunek, a my gwarantujemy szybki i bezpieczny transport Twoich towarów.

Skandynawski transport i sieć drogowa

Norwegia, Szwecja, Dania i Finlandia mają nowoczesne sieci drogowe, po których można przeprowadzić bezpieczny transport do Skandynawii. Na przykład Szwecja ma stosunkowo gęstą sieć drogową z dobrą infrastrukturą miejsc postojowych, która jest rozbudowywana na bardziej uczęszczanych trasach. Dla porównania Dania ma ponad 70000 km sieci drogowej, w tym nieco ponad 1000 km dróg ekspresowych. W Norwegii długość ponad 70000 km dróg jest utwardzonych. Biorąc pod uwagę niską gęstość zaludnienia kraju, sieć drogowa w Finlandii jest zaskakująco dobrze rozwinięta, bo obejmuje prawie 8000 kilometrów.

Na skandynawską gospodarkę zasadniczo duży wpływ ma handel międzynarodowy, z którego również korzystają spedytorzy. Transport i spedycja do Skandynawii obejmuje głównie maszyny, produkty elektroniczne oraz pojazdy mechaniczne i części samochodowe.

Sprawna spedycja do Skandynawii

W kwestii transportu międzynarodowego do Skandynawii skupiamy się głównie na przewozach pomiędzy Norwegią, Szwecją i Polską, ale podejmujemy się również zadań logistycznych dla Danii i Finlandii. Nasze usługi logistyczne obejmują nie tylko transport międzynarodowy pomiędzy Polską a Skandynawią, ale również załadunek i zabezpieczenie towarów.

Korzystając z naszej oferty spedycji do Skandynawii, gwarantujemy Ci niezawodność i załatwienie wszelkich wymaganych formalności. Dodatkowo w naszej flocie znajdują się pojazdy spedycyjne, którym nie są straszne niekorzystne warunki skandynawskiej zimy.

Skorzystaj z doświadczenia i elastyczności naszej oferty transportu międzynarodowego do Skandynawii. W przypadku pytań dotyczących naszych usług transportowo-spedycyjnych prosimy o niezobowiązujący kontakt.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.