Transport do Szwajcarii

W DBK Logistic oferujemy profesjonalne usługi logistyczne, wliczając w to spedycję i transport za granicę, w tym także do Szwajcarii. Oferujemy zarówno transport międzynarodowy, jak i spedycję – możemy nie tylko pomóc ci w przewiezieniu twoich towarów do Szwajcarii, ale także zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Szwajcaria to handlowy partner Polski, w związku z czym coraz więcej polskich przedsiębiorców zajmuje się importem lub eksportem towarów właśnie na teren tego kraju. Realizujemy transport Szwajcaria – Polska i w drugą stronę.

Międzynarodowa spedycja do Szwajcarii na najwyższym poziomie

Na terenie Europy prowadzimy transport drogą lądową i tak też jest w przypadku spedycji do Szwajcarii. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia o najwyższym standardzie. Nowoczesna flota i wykwalifikowani pracownicy, posiadający niezbędne uprawnienia, to gwarancja zarówno bezpieczeństwa, jak i optymalizacji czasu przejazdu.

Według danych GUS, aż ¾ polskiego eksportu do Szwajcarii to przetworzone produkty przemysłowe, jak samochody osobowe, maszyny, elektronika, akumulatory i kable, a także odzież. Tak się składa, że w DBK Logistic specjalizujemy się w przewozie towarów wszystkich wspomnianych kategorii, a także wielu innych. Transport do Szwajcarii zawsze dopasowujemy do wymagań naszego klienta, a także do specyfiki jego branży.

Transport Szwajcaria Polska – wybierz sprawdzoną firmę logistyczną

W DBK Logistic, nie tylko spedycja do Szwajcarii jest naszą specjalnością. Świadczymy usługi spedycyjne na terenie wielu państw i doskonale wiemy, jak dopasować zarówno flotę jak i aspekty bezpieczeństwa i formalności, do wymogów danego kraju. Chcesz dowiedzieć się, do jakich innych krajów możemy dostarczyć twoje towary? Odwiedź zakładkę transport międzynarodowy, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje!

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.