Magazyn

Z myślą o potrzebach klientów indywidualnych i firm prowadzimy profesjonalną usługę, jaką jest magazynowanie rzeczy w Warszawie. Nasza nowoczesna przechowywalnia pomoże Ci odzyskać pełną kontrolę nad przedmiotami, które posiadasz. Oferujemy rozwiązania „szyte na miarę”. Magazyn Warszawa  to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą mieć pewność, że dostarczane ładunki będą bezpiecznie przechowywane!

Magazynowanie Warszawa – bezpieczne przechowywanie mienia

Firma DBK Logistics może pochwalić się szerokim zapleczem i dużą nowoczesną powierzchnią magazynową na terenie Warszawy. Posiadamy magazyn wysokiego składowania (5000 m2) o najwyższym standardzie. Zarówno pod względem lokalizacji i powierzchni, jak i zastosowanych wewnątrz rozwiązań. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym wózkom widłowym towary w szybki sposób są komisjonowane i przemieszczane. Równie sprawnie odbywa się przygotowywanie specjalnych opakowań jednostkowych i składowanie towaru w bezpiecznym miejscu. Magazynowanie  zapewnia możliwość przechowania wielkogabarytowych mebli lub sezonowych przedmiotów, z których nie korzysta się w danej części roku. Magazynowanie w Warszawie gwarantuje kompleksowe podejście do przechowywania i zarządzania składowanymi towarami, a to wszystko z myślą o zadowoleniu klientów.

Profesjonalny magazyn w Warszawie z obsługą

W swojej codziennej pracy stawiamy na nowoczesne technologie, które wpływają na lepsze zarządzanie ładunkami przechowywanymi w naszej powierzchni magazynowej. Cały proces ma na celu poprawę przepływu towaru od momentu dostarczenia do jego odpowiedniego rozlokowania na hali. Magazynowanie w Warszawie to usługa, z której można skorzystać bez konieczności budowania własnej hali lub magazynu. Nad całym procesem przechowywania towarów czuwają nasi pracownicy, którzy zostali przeszkoleni z zarządzania stanami magazynowymi i zamówień, rozlokowania towarów na powierzchni sali, kompletowania przedmiotów oraz ich wysyłki. DBK Logistics oferuje usługę, jaką jest magazynowanie przedmiotów oraz co-packing, polegającą na ponownym magazynowaniu lub wydaniu towaru z magazynu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.