Logistyka kontraktowa

Skup się na sprzedaży oraz rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się logistyką.

Organizacja transportu w firmie wymaga zaawansowanych działań logistycznych, zatrudnienia wykwalifikowanych specjalistów, stworzenia zaplecza do przechowywania. Na szczęście przedsiębiorcy nie muszą tworzyć dedykowanych komórek w strukturach swojej firmy. Mogą skorzystać z wygodnej logistyki kontraktowej, a więc scedować te zadania na zasadzie outsourcingu.

Zajmujemy się obsługą działań związanych z zarządzaniem towarami, dbając o jej ciągłość i płynny przebieg. Dla naszych klientów wykonujemy szereg czynności w zakresie dystrybucji, transportu oraz przechowywania. W tym zakresie udostępniamy im m.in. magazyn substancji niebezpiecznych.

W elastyczny sposób dopasowujemy zakres współpracy do Twoich osobistych oczekiwań, a także do charakteru przedsiębiorstwa, które prowadzisz. Na podstawie zawartej umowy ustalimy rodzaj współpracy i poznamy Twoje oczekiwania względem outsourcingu. Szybko przekonasz się, że jest to najbardziej ekonomiczna i wygodna opcja dla Twojej firmy.

Outsourcing – logistyka kontraktowa firmy:

Zlecenie logistyki kontraktowej firmy przedsiębiorstwu z zewnątrz to rozwiązanie o wielu zaletach. Przede wszystkim, współpracując z DBK Logistics możesz oczekiwać wsparcia w obszarze:

  • magazynowania – udostępniamy też magazyn substancji niebezpiecznych,
  • dystrybucji,
  • zaopatrzenia,
  • logistyki zwrotów,
  • usług dodatkowych przewidzianych umową,
  • zarządzania przepływem informacji,
  • integracji działań wszystkich partnerów, którzy współpracują przy danym projekcie.

Jak widzisz, zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Dzięki rozbudowanym kompetencjom dotyczącym logistyki kontraktowej możemy wspierać Twój biznes na wielu płaszczyznach. Jednocześnie odciążamy Cię w realizacji codziennych zadań, a Ty możesz skupić się na zarządzaniu pozostałymi procesami, gałęziami przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy z nami w zakresie logistyki kontraktowej firmy. Świadczymy profesjonalne usługi w ramach outsourcingu i mamy rozbudowane zaplecze umożliwiające nam wszechstronne działania – magazynowanie, dystrybucję, obsługę zwrotów, a także wiele innych.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.