Transport drogowy

Transport drogowy jest jedną z najczęściej wybieranych metod przewozu ładunków w kraju i za granicą. Drogowy transport towarów jest wszechstronny, szybki i dostosowany do potrzeb klientów. To sprawia, że jest niezwykle często wykorzystywany. Szukasz godnej zaufania firmy logistycznej? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się zarówno w transporcie FTL, czyli całopojazdowym, jak i transporcie LTL nazywanym drobnicowym.

Transport drogowy towarów – dopasowany do Twoich potrzeb

Transport drogowy pozwala na przewiezienie niemal każdego ładunku. W ofercie naszych usług znajdziesz podstawowe działania polegające na przewozie towarów punktu A do punktu B, ale możesz zlecić nam bardziej zaawansowane zadania. Specjalizujemy się transporcie drogowym uwzględniającym specyficzne warunki, które należy zapewnić przewożonemu ładunkowi. Zlecisz nam drogowy transport towarów ADR dotyczący materiałów niebezpiecznych, przewóz produktów w kontrolowanej temperaturze, transport drogowy chłodniami, a nawet usługi transportowe z wykorzystaniem suchego lodu.

Transport drogowy towarów w naszym wykonaniu odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów, dlatego możesz mieć pewność, że Twój ładunek jest przewożony w optymalnych, dobranych do niego warunkach. Zespół kierowców tworzą profesjonaliści z wieloletnim stażem w branży transportu drogowego, którzy wiedzą jak zadbać o transportowane materiały oraz doskonale znają zasady postępowania w nietypowych sytuacjach.

Transport LTL czy transport FTL – co wybrać?

Jeśli chcesz zlecić usługę transportu drogowego towarów, masz do wyboru dwie podstawowe opcje. Pierwsza z nich to transport FLT, czyli całopojazdowy. Polega ona na zleceniu transportu drogowego przy wykorzystaniu całej powierzchni pojazdu dla potrzeb jednego klienta. Transport LTL, czyli drobnicowy, umożliwi Ci zlecenie przewozu nawet niewielkiego ładunku przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Dobierz rodzaj transportu drogowego towarów do swoich potrzeb.

Transport całopojazdowy w ramach świadczenia usługi transportu FTL czyli całopojazdowego oferujemy naszym Klientom bezpieczny przewóz towaru w usłudze dedykowanej specjalnie dla niego. Transport polega na przewiezieniu ładunku od miejsca odbioru do miejsca dostawy. Nasza firma gwarantuje terminowość, bezpieczeństwo oraz dużą staranność podczas realizacji zlecenia.

Transport częściowy, świadczymy również usługi LTL czyli dostaw towarów częściowych lub drobnicowych na terenie całej Polski. Zaletą tej usługi jest przewóz przesyłek drobnicowych. Dzięki takiej usłudze nasi Klienci mają nie tylko atrakcyjną ofertę cenową, ale również bezpieczną i terminową dostawę do miejsca docelowego.

Specjalizujemy się w przewozie:

 • ADR
 • towarów monitorowanych SENT
 • ładunków w temperaturze kontrolowanej
 • produktów w suchym lodzie

Dystrybucja w Polsce i Europie

Posiadamy w ofercie dystrybucje drobnicy w Polsce jak i również dostarczamy od paczki do kilku palet w całej Europie w jak najbardziej konkurencyjnych cenach.

Zapewniamy:

 • transport przesyłek drobnicowych nawet w 24h
 • przeładunek oraz konsolidacja przesyłek w terminalach
 • przewóz towarów niebezpiecznych ADR,SENT
 • śledzenie przesyłek Truck&Trace

Ponadto w ofercie:

 • obrót paletami
 • uproszczony system dokumentacji przewozowej
 • sługa pobrania należności pieniężnych za towar w imieniu nadawcy
 • dodatkowe ubezpieczenie Cargo
Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.