Integracja IT

Szybka i bezpieczna integracja systemów informatycznych

Integracja systemów IT umożliwia skuteczną migrację danych pomiędzy różnym oprogramowaniem w ramach działań konkretnego przedsiębiorstwa. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nie tylko na komunikację w obrębie jednego budynku, ale na przesyłanie informacji pomiędzy różnymi oddziałami jednej firmy w sieci. Integracja IT sprawdza się zarówno w przypadku małych, lokalnych placówek, jak i większych międzynarodowych biznesów. Jest to opcja odpowiednia dla różnych branży. Doceniają ją szczególnie przedsiębiorstwa związane z produkcją, sprzedażą oraz logistyką. Integracja systemów IT jest przydatna szczególnie wszędzie tam, gdzie konieczna jest komunikacja w czasie rzeczywistym pomiędzy pracownikami odpowiedzialnymi za wybrany obszar funkcjonowania firmy.

Jak wygląda integracja IT, którą się zajmujemy?

Podstawę w przypadku usługi, jaką jest integracja systemów informatycznych stanowi poznanie oczekiwań klienta i rozwiązań, z których korzystał lub które planuje wdrożyć w najbliższym czasie. Specjaliści korzystają z dotychczasowej architektury IT przedsiębiorstwa. Integracja IT odbywa się natomiast przy wykorzystaniu naszego WMS’a. Systemy, których integracją się zajmujemy to Comarch, SAP, Symfonia, Dynamics i wiele innych. Wymiana informacji jest możliwa także pomiędzy oprogramowaniem typu B2B lub B2C. To daje ogromne możliwości w zakresie optymalizacji biznesu.

Kiedy sprawdza się integracja systemów IT?

Integracja IT jest rozwiązaniem dla biznesów, które oczekują nowoczesnych technologii ułatwiających codzienną pracę. Dzięki niej, nawet jeżeli przedsiębiorstwo korzysta z różnych systemów, zachowania zostaje spójność danych. Oznacza to, że wprowadzając je do jednego z oprogramowania firmy, następuje aktualizacja i do udostępnionych informacji mają dostęp wszystkie osoby uprawnione.

Integracja systemów informatycznych to usługa, którą szczególnie chętnie wybierają właściciele firm przejmujących oddziały konkurencyjnych przedsiębiorstw. Dzięki niej możliwe jest szybkie wprowadzenie zmian bez konieczności zakłócania ciągłości pracy.

Korzyści płynące z integracji systemów IT

  • Widoczny efekt synergii aplikacji biznesowych
  • Zwiększenie płynność komunikacji w firmie
  • Wzrost wydajności pracowników
  • Skuteczna redukcja kosztów operacyjnych
  • Wyższa jakość i spójność danych
  • Zwiększenie użyteczności danych
  • Łatwiejszy dostęp do poszczególnych systemów

Integrujemy różnorodne systemy z naszym WMS-em:

  • Klasy ERP/CRM/WMS/SCM/BPM (Comarch, SAP, IAI, Presta, Shoper, Maqento, Subiekt GT, Wapro, Symfonia, Dynamics)
  • E-commerce (B2B, B2C).
Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.