WMS

WMS, czyli warehouse management system to nowoczesny system magazynowy. Bazując na zdobyczach nowych technologii, nasi specjaliści wykorzystują oprogramowanie do zarządzania przepływem towarów. Dzięki automatyzacji w tym obszarze, kontrolowanie procesów w firmie staje się łatwiejsze, a same zadania są realizowane szybciej, płynniej i bardziej efektywnie. Przekazując obowiązki, związane z obsługą magazynu na naszych ekspertów oszczędzasz sporo czasu, pieniędzy i energii. WMS pozwoli Ci skoncentrować się na innych wyzwaniach, zostawiwszy nam budowę systemu magazynowego i zasad komunikacji.

W zakresie naszych obowiązków leży szeroko pojęte przyjmowanie oraz wydawanie towarów w Twoim imieniu w myśl zasad systemu WMS. Jest on alternatywą dla rozwiązań klasy ERP (oprogramowania służącego do zarządzania zasobami firmy). Wielu przedsiębiorców ceni sobie omawiany system magazynowy jako bardziej intuicyjny, skoncentrowany na kluczowych aspektach, realnie wspierający operacje i ewidencje leżące w kompetencji kierownika magazynu.

Nowoczesny system WMS

Zastanawiasz się nad usprawnieniem pracy swojego magazynu? Chcesz unowocześnić proces wydawania towarów i uczynić go bardziej wydajnym? Skorzystaj z oferty DBK Logistics – zaufanego partnera biznesowego współpracującego z przedstawicielami różnych branż.

W ramach systemu magazynowego WMS zapewniamy:

  • bezpieczeństwo informacji – ich pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania,
  • wykonywanie kopii zapasowych z raportów raz na tydzień,
  • szyfrowanie bazy danych,
  • SLA service level agreement na poziomie 4 godzin gwarantuje ciągłość pracy magazynu,
  • optymalizacje procesów logistycznych poprzez regularne aktualizowanie systemów.

Współpraca z nami daje Ci szerokie możliwości w zakresie optymalizowania, usprawniania i unowocześniania procesów dystrybucji i magazynowania towarów. Nie trać czasu na samodzielną realizację pracochłonnych zadań – zleć je profesjonalistom z DBK Logistics. Zapraszamy do kontaktu i współpracy w obszarze WMS.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.