Cross-Docking

Wraz ze zmniejszaniem się dostępnej przestrzeni magazynowej i chęcią rozwoju swojego biznesu o sprzedaż wysyłkową, firmy coraz częściej decydują się na outsourcing. W ten sposób mogą współpracować z DBK Logistics – przedsiębiorstwem, które oferuje cross-docking.

Przeładunek kompletacyjny w naszym wykonaniu to usługa realizowana sprawnie, profesjonalnie, nowocześnie. Choć nie jest nowością, to dzięki zaawansowanym technologiom staje się coraz popularniejsza. Dzieje się tak głównie dlatego, że przy pomocy zewnętrznych ekspertów można przepakowywać towary i komplementować zamówienia natychmiast, bez konieczności ich magazynowania. To odpowiedź na rosnące wymagania produkcji just-in-just, a także dynamiczny rozwój sieci handlowych.

Sam przeładunek kompletacyjny cross-docking ma wiele zalet, ale do osiągnięcia pełnego sukcesu potrzebna jest wyspecjalizowana i doświadczona ekipa. Współpracując ze sobą zgodnie z przyjętymi standardami i oczekiwaniami klientów, nasi eksperci są w stanie pomóc Ci w usprawnieniu codziennych procesów. To nie tylko większa płynność, ale też lepsze tempo, wydajność, oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Przeładunek kompletacyjny dla Twojej firmy

Organizujemy nowoczesny i wydajny przeładunek kompletacyjny dla Twojej firmy. Do największych zalet tego rozwiązania należy:

  • obniżenie kosztów pracy,
  • mniejsze zapotrzebowanie na dostęp do powierzchni magazynowej,
  • upłynnienie procesu zakupu i sprzedaży,
  • oszczędności wynikające z przechowywania oraz obsługi magazynów.

Ty produkujesz, sprzedajesz, kupujesz, dystrybuujesz produkty czy usługi, a my dbamy o to, aby obrót nimi był płynny, szybki i nowoczesny. Cross-docking jest rozwiązaniem, które znajduje uznanie wśród przedstawicieli różnych branż. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skontaktuj się, aby poznać szczegóły przeładunku kompletacyjnego oraz zamów ofertę skrojoną na miarę osobistych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. DBK Logistics to godny zaufania partner w biznesie.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.