Transport do Holandii

Szukasz niezawodnych usług transportowych z dostawą towarów do Holandii? A może interesuje Cię transport Holandia-Polska? W DBK Logistics jesteśmy ekspertem w realizowaniu przewozów na tej trasie. Przewozimy ładunki prywatne lub firmowe do Holandii najlepszymi ciężarówkami zgodnie ze wszystkimi przepisami prawa. W zależności od miejsca docelowego nasi dyspozytorzy zadbają o najszybszą i najbardziej ekonomiczną trasę Twojego transportu.

Transport do Holandii – szybko i niezawodnie

Holandia jest jednym z trzech krajów Beneluksu. Stolica kraju, Amsterdam, jest popularnym miejscem wypoczynku wielu turystów z całej Europy. Jednak wraz z licznymi portami, Holandia jest również ważnym krajem w sektorze transportu. Swoje siedziby mają tu duże międzynarodowe korporacje takie jak Unilever, Heineken, Philips, TomTom czy Shell.

Nasze najczęstsze miejsca docelowe to:

  • Amsterdam,
  • Haga,
  • Utrecht,
  • Rotterdam,
  • Eindhoven.

Jeśli chodzi o transport do Holandii, na miejscu korzystamy z doskonale rozwiniętych tras komunikacyjnych, które obejmują niezwykle gęstą sieć około 117 000 kilometrów na terenie tego stosunkowo małego kraju. W sumie jest ponad 2800 kilometrów autostrad, co czyni Holandię krajem z największym zagęszczeniem autostrad w Unii Europejskiej.

Dodatkowe usługi spedycyjne dla Twojego transportu do Holandii

Transport Holandia-Polska, Polska-Holandia to nie tylko przewóz Twojego ładunku. Możemy zaoferować Ci szeroką gamę dodatkowych usług spedycyjnych. Obejmują one m.in. magazynowanie towarów i załadunek towarów, a także obsługę wszystkich przeszkód prawnych.

Nasi specjaliści z przyjemnością zrealizują również dla Ciebie kompletację zamówień. Pozwól naszemu spedytorowi stworzyć dla Ciebie niezobowiązującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb pod względem czasu dostawy i budżetu.

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy zrealizują zleconą usługę od A do Z, to trafiłeś w idealne miejsce. Dowieziemy Twój ładunek do Holandii lub do Polski szybko i niezawodnie. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.