Transport do Islandii

Islandia jest najbardziej wysuniętym na północ krajem wyspiarskim Europy i największą wulkaniczną wyspą. Podczas planowania wysyłki towarów na Islandię lub ich przywóz z tego kraju do Polski, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. W DBK Logistics zajmujemy się kompleksową spedycją i załatwiamy za naszych klientów wszelkie formalności.

Transport Islandia: zawsze prosto do klienta

Jeśli chodzi o import, to Islandczycy najwięcej towarów sprowadzają z Norwegii i Holandii, na trzecim i czwartym plasują się Niemcy i Dania. W pierwszej dziesiątce partnerów handlowych znajdują się również Szwecja (349 mln USD) i Polska (209 mln USD). Dlatego w naszej ofercie uwzględniliśmy transport do Islandii dopasowany do potrzeb klienta.

Oferty transportowe DBK Logistics oferują kompletną usługę transportu drogowego ładunków drobnicowych, całopojazdowych, dłużycowych, kontenerowych, a nawet ponadgabarytowych. Odwiedzamy nie tylko Reykjavík. Z dbałością o pożądany czas dostawy zorganizujemy każdy przewóz „od drzwi do drzwi” prosto pod adres wskazany przez klienta lub do określonego punktu dystrybucji.

Spedycja do Islandii: pełna obsługa importu i eksportu

Profesjonalny transport do Islandii wymaga indywidualnego podejścia do każdej przesyłki. Dlatego możemy Ci pomóc we wszystkich praktycznych szczegółach importu i eksportu.

Nasze usługi spedycyjne obejmują:

  • ładowanie i rozładowanie,
  • przechowywanie i magazynowanie,
  • transport od drzwi do drzwi,
  • wykorzystanie specjalistycznej wiedzy przepisów dla danego kraju,
  • pomoc w dokumentacji celnej i odprawie towaru.

Ty decydujesz, którą usługę chcesz uwzględnić w swoim zamówieniu. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie transportowe dla każdego miejsca docelowego w Islandii, na najlepszych warunkach i po najniższych możliwych cenach.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.