Transport do Litwy

Litwa znajduje się w północno-wschodniej Europie na granicy z Rosją i dlatego jest również ważnym węzłem w sektorze przewozu międzynarodowego. DBK Logistics oferuje transport do Litwy oraz z Litwy do Polski. Zawsze solidnie, szybko i elastycznie: usługa dostosowana do potrzeb klienta!

Transport do Litwy – ważne kierunki

Transport międzynarodowy odbywa się do wszystkich dużych litewskich miast, a także do niektórych małych aglomeracji z dobrą infrastrukturą dla importu i eksportu. Najważniejsze kierunki, w których realizowana jest spedycja do Litwy w DBK Logistics to:

  • Wilno (stolica),
  • Kowno,
  • Olita,
  • Połąga,
  • Mariampol,
  • Kłajpeda,
  • Szawle.

Nasza firma transportowa nie ogranicza się do tych ważnych miejsc na Litwie. Jako spedytor z dużym doświadczeniem dobrze znamy trasy, aby prawidłowo przewieźć ładunek do takich miejsc jak przedmieścia stolicy czy małe miasta przygraniczne innych państw. Realizujemy również transport w kierunku Litwa-Polska.

Spedycja do Litwy – transportowe rozwiązania dla każdego

Jako spedytor z ogólnoeuropejskim doświadczeniem transportowym, specjalizujemy się w przewozie różnego rodzaju ładunków w transporcie ciężarowym. Nowocześnie podchodzimy do naszej działalności. Dlatego z łatwością możemy przejąć dostarczenie na Litwę ciężkich ładunków lub towarów mrożonych. Świadczymy także usługi magazynowania lub obsługujemy załatwienie wszystkich formalności w kraju i zagranicą.

Zajmujemy się całą logistyką między lokalizacją w Polsce a miejscem docelowym na Litwie. Z nami transport Litwa-Polska oraz Polska-Litwa zawsze odbywa się bezproblemowo i terminowo.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.