Transport do Łotwy

Jako członek Unii Europejskiej Łotwa podlega europejskim przepisom wolnego handlu, ale podczas transportu należy wziąć pod uwagę liczne przepisy i wytyczne specyficzne dla tego kraju. DBK Logistics posiada nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale także zna lokalne wymagania związane z formalnościami, które musi spełnić transport do Łotwy lub z Łotwy do Polski.

Transport Łotwa-Polska lub Polska-Łotwa

Łotwa graniczy z Litwą na południu, Estonią na północy, Białorusią na południowym zachodzie, Rosją na wschodzie i Morzem Bałtyckim na zachodzie. Odgrywa więc ważną rolę jako kraj tranzytowy dla transportów do i z Estonii oraz Rosji.

Łotewski eksport ogranicza się do kilku produktów, które znajdują się głównie w sektorach surowcowym i spożywczym. Są to przede wszystkim różne rodzaje drewna oraz ryby i produkty rybne. Główne towary importowane to maszyny i sprzęt transportowy, samochody oraz części zamienne.

Spedycja do Łotwy – wszystko u jednego dostawcy usług!

Z DBK Logistics każdy zlecony transport przebiega sprawnie, a Ty nie musisz martwić się formalnościami: załatwimy je za Ciebie! Zasadniczo Ty zlecasz transport, a my zajmujemy się resztą. Ściśle nadzorujemy również przeładunki na różnych stacjach załadunkowych. Dzięki odpowiednio przeszkolonym pracownikom załadunek, transport i rozładunek towaru przebiega bez zbędnych opóźnień.

Powierzając nam spedycję do Łotwy, masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoje towary dotarły bezpiecznie i na czas do uzgodnionego miejsca docelowego.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.