Transport do Norwegii

Norwegia – trzeci kraj skandynawski na dalekiej północy – jest silnym partnerem handlowym całej Unii Europejskiej, w tym także Polski. Nasze usługi, które oferujemy jako spedytor na terenie Norwegii i Niemiec w zakresie importu i eksportu, obejmują różnorodne zamówienia oraz gamę przewozów ładunków drobnicowych, częściowych i całopojazdowych. Transport do Norwegii z DBK Logistics to oszczędność kosztów i czasu!

Ciężarowa spedycja do Norwegii

Norwegia znajduje się w Europie Północnej, a dokładniej na Półwyspie Skandynawskim. Specyficzna infrastruktura dróg, które określane są mianem jednych z najbardziej niebezpiecznych w Europie, wymaga zatrudniania prawdziwych fachowców w transporcie międzynarodowym.

Jeśli więc szukasz doświadczonego i profesjonalnego przewoźnika, który zajmie się spedycją do Norwegii, w DBK Logistics z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie do Norwegii oraz do innych krajów skandynawskich. Dostarczamy wszystkie rodzaje przesyłek z wielu branż. Towar przewożony jest samochodem ciężarowym najszybszą i najbardziej ekonomiczną trasą.

Transport Polska-Norwegia i z powrotem

Hitami eksportowymi, które co roku wyjeżdżają z tego kraju do Polski, są ryby (zarówno świeże, jak i mrożone) oraz ropa naftowa. Znaczącą rolę w ciężarowym transporcie do Norwegii odgrywa import warzyw i owoców oraz wyrobów z drewna, kauczuku, papieru, tektury, szkła, konstrukcji z żeliwa, metalu lub aluminium. Ponadto z Polski do Norwegii przewozi się węgiel i koks oraz maszyny i urządzenia przemysłowe.

W DBK Logistics niezależnie od tego, jaki jest to ładunek oraz czy chcesz przewieźć go prywatnie, czy komercyjnie, zrealizujemy Twój transport zgodnie z Twoimi życzeniami i pomysłami. Nasi specjaliści ds. spedycji do Norwegii czuwają nad tym, aby towary dotarły na miejsce bez żadnych problemów.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.