Transport do Portugalii

Zajmujemy się logistyką i transportem Polska-Portugalia. Mamy długą historię w branży logistycznej, co pozwala nam w pełni zrozumieć potrzeby transportowe firm. Pracujemy dzień i noc, aby zrealizować nasz główny cel: o czasie dostarczyć towar na miejsce bez względu na to, czy ma on trafić do Lizbony, Porto, Amadory, Bragi, Faro czy Coimbry.

Ciężarowy transport drogowy w Portugalii

Sieć drogowa Portugalii jest dobrze rozwinięta. Składa się głównie z bezpłatnych dróg krajowych, którymi możemy przewieźć Twoje towary do dowolnego miejsca w Portugalii. Najszybsza trasa między obszarami metropolii prowadzi przez około 1100 kilometrów autostrad, które podlegają opłatom za przejazd. Dzięki dofinansowaniu unijnemu są one w dobrym stanie i umożliwiają szybki oraz bezpieczny ciężarowy transport do Portugalii.

W Porto i Lizbonie oraz w Aveiro, Sines i Setúbal znajdują się również ważne porty w Portugalii, przez które obsługiwana jest większość importu i eksportu. To stąd dostarczane towary są wysyłane na portugalskie wyspy, takie jak Madera.

Najlepszy transport do Portugalii

Specjalnością DBK Logistic są wszelkiego rodzaju transporty ogólnoeuropejskie, w tym także transport Polska-Portugalia. Możesz oczekiwać wieloletniego doświadczenia, jakości, niezawodności, szybkości i doskonałej obsługi logistycznej, gdy Twoje towary są przewożone za pośrednictwem naszej firmy.

Posiadamy dużą i nowoczesną flotę samochodów ciężarowych do przewozu szerokiej gamy towarów, w tym oferujemy całopojazdowy lub drobnicowy transport. Portugalia jest naszym stałym kierunkiem, gdzie głównie eksportowane są pojazdy samochodowe, części maszyn i tekstylia, a także skóra.

Nasi dyspozytorzy z przyjemnością stworzą kompleksową koncepcję transportu, która zostanie dostosowana do Twoich możliwości i życzeń. Przyjazny i kompetentny zespół z dużym doświadczeniem, wsparty nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, zrealizuje transport do Portugalii szybko i bezproblemowo.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.