Transport do Rosji

W DBK Logistics jesteśmy Twoim ekspertem w zakresie spedycji do Rosji. Nasi pracownicy świetnie mówią po rosyjsku oraz znają przepisy prawne i specyfikę tego kraju. Ta rozległa wiedza fachowa znacznie ułatwia naszym klientom radzenie sobie z zadaniami logistycznymi. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dokładnie wiemy, co jest ważne zarówno przed, w trakcie jak i po transporcie. Dlatego, jeśli szukasz profesjonalistów, którzy oferują najbardziej efektywny transport Rosja-Polska, Polska-Rosja, trafiłeś idealnie.

Transport do Rosji – zawsze udany eksport i import

Europejska część Rosji znajduje się w Europie Wschodniej i jest ważnym kierunkiem importu i eksportu w Polsce. Jeździmy m.in. do Petersburga, Moskwy, ale także i dalej: do Jekaterynburga i Samary. Najczęściej importowane towary w wymianie handlowej z Rosją to telefony komórkowe, części i akcesoria do ciągników oraz do pojazdów samochodowych, samochody i pozostałej pojazdy silnikowe, maszyny do automatycznego przetwarzania danych oraz leki.

Z kolei najczęściej eksportowane produkty to:

  • węgiel,
  • złoto,
  • pszenica,
  • oleje ropy naftowej i oleje otrzymywane z minerałów bitumicznych.

Oczywiście ze strony DBK Logistics możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie eksportu i importu towarów na trasie Rosja-Polska oraz Polska-Rosja.

Spedycja do Rosji – indywidualne plany logistyczne

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie stworzyć odrębny plan logistyczny dla każdego klienta. Nasi specjaliści od spedycji do Rosji zaprojektują załadunek, przewóz i rozładunek Twojego towaru tak, aby był dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb. Uwzględniają przy tym warunki infrastrukturalne na drodze do miejsca przeznaczenia oraz w miejscu rozładunku w Rosji.

Ponadto w razie potrzeby służymy naszą przestrzenią magazynową, gdzie bezpiecznie przechowamy Twoje ładunki.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.