Transport do Rumunii

Rumunia jest krajem Europy Południowo-Wschodniej z populacją około 19,6 miliona osób. Od kilku lat jest znaczącym partnerem biznesowym dla Polski. Zacieśnianie współpracy handlowej z roku na rok przybiera na sile, dlatego też wychodząc naprzeciw tym sytuacjom, oferujemy transport do Rumunii.

Co najczęściej eksportujemy do Rumunii?

Proponujemy usługi transportu drogowego z pełnym ładunkiem z Polski do Rumunii i z Rumunii do Polski. Nasza gama konkurencyjnych usług logistycznych dla ładunków spedycji do Rumunii jest dostępna dla wszystkich producentów komercyjnych i prywatnych przewoźników oraz handlowców. Dostarczamy towar do głównych ośrodków w tym kraju m.in. Bukaresztu, Konstancy i Timisoary.

Niektóre z najważniejszych produktów eksportowych na drodze Polska-Rumunia to:

  • pojazdy i urządzenia transportowe
  • maszyny i urządzenia mechaniczne
  • gotowe artykuły spożywcze i napoje
  • metale nieszlachetne i powstałe z nich wyroby
  • tekstylia, odzież materiały i artykuły włókiennicze.

Transport Rumunia-Polska obejmuje import np. pojazdów i maszyn, metali nieszlachetnych, artykułów przemysłowych i towarów z tworzyw sztucznych.

Sprawny transport do Rumunii

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług oparta jest na bardzo dobrym doświadczeniu zarządczym i logistycznym, zdobytym na przestrzeni czasu. Spedycja do Rumunii każdorazowo jest realizowana na podstawie próśb oraz specjalnych życzeń i wymagań naszych klientów.

W DBK Logistics działalność i relacje biznesowe skupiają się zawsze na zasadach etycznych akceptowanych na arenie międzynarodowej. Możemy zapewnić pełną obsługę wielu miejsc w Europie i sprawny transport do Rumunii. Zawsze pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami pod względem aspektów organizacyjnych i operacyjnych.

Wszystko jest aranżowane i monitorowane przez naszych wyspecjalizowanych pracowników – czy to ładunek częściowy, cały, czy drobnicowy – u nas zawsze możesz liczyć na wydajne dla Ciebie pod każdym względem usługi spedycji do Rumunii.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.