Transport do Serbii

W portfolio kierunków spedycyjnych firmy DBK Logistic, która specjalizuje się w transporcie europejskim, nie mogło zabraknąć Serbii. To ważny kraj bałkański położony w sercu Europy Południowo-Wschodniej. Jeśli chcesz zlecić nam transport do Serbii lub z Serbii do Polski, proponujemy niezawodne, niedrogie i elastyczne rozwiązania logistyczne.

Transport Serbia-Polska, Polska-Serbia – wybierz swoją opcję

Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem oferujemy wszystkie rodzaje transportu na drodze z i do Serbii. Dla naszych klientów obsługujemy przemysł:

  • farmaceutyczny, 
  • spożywczy, 
  • chemiczny, 
  • kosmetyczny, 
  • elektroniczny,
  • telekomunikacyjny,
  • motoryzacyjny.

Specjalizujemy się tak samo dobrze w transporcie ciężkim i chłodniczym, jak i w spedycji ładunków drobnicowych czy palet. Możemy również zająć się przewozem ładunków niebezpiecznych. Stale utrzymujemy nowoczesną flotę pojazdów, która nie sprawia problemów w trakcie transportu towarów.

Spedycja do Serbii – ustal miejsce docelowe

Trzy największe miasta Serbii to Belgrad, stolica kraju oraz Nowy Sad i Nisz. Oczywiście Belgrad ma szczególne znaczenie spedycyjne, ale w DBK Logistic zrealizujemy transport również do innych miejscowości. Nasi kierowcy dobrze znają Serbię, dzięki czemu możemy zaoferować transport nie tylko do większych miast, ale także na tereny wiejskie.

Ty ustalasz miejsce docelowe, a nasi spedytorzy wybierają najlepszą trasę i stale czuwają nad stanem Twojej dostawy. Zapewniamy, że wszelkie spedycje do Serbii i do Polski realizujemy zgodnie z prawem i lokalnymi przepisami.

Chcesz poznać szczegóły realizowanych transportów? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy!

 

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.