Transport do Słowacji

Słowacja to jeden z najczęściej wybieranych kierunków, jeśli chodzi o transport towarów. To nie tylko nasz bezpośredni sąsiad – to także kraj, z którym Polska podpisała liczne umowy handlowe, będące znacznym ułatwieniem w nawiązywaniu międzynarodowej współpracy. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, wprowadziliśmy transport do Słowacji jako stałą usługę dla naszych klientów.

Polska granica ze Słowacją przebiega przez tereny górskie, w związku z czym, mimo rozwiniętej sieci dróg, wymagania co do takiego przejazdu są nieco trudniejsze. W DBK Logistics doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy do tego świetnie przygotowani. Nasza nowoczesna flota jest w stanie dostosować się nawet do najbardziej wymagających warunków, dzięki czemu przewóz towarów odbędzie się w bezpieczny sposób.

Nasze usługi spedycji do Słowacji

Naszym klientom oferujemy transport do Słowacji drogą lądową, w formie FTL (przewóz całopojazdowy) lub LTL (przewóz drobnicowy). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w spedycji towarów z różnych branż, w tym m.in. chemicznej, farmaceutycznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej i wielu innych.

Spedycja do Słowacji z Polski obejmuje głównie towary z kategorii wyrobów przemysłu elektromaszynowego, artykułów rolno-przemysłowych, a także wyrobów przemysłu chemicznego. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do towarów eksportowanych przez naszych klientów, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu, sprawny przewóz i dokładność w każdym aspekcie.

Transport Polska Słowacja i nie tylko

Realizujemy przejazdy zarówno do największych miast Słowacji, jak i do mniejszych miejscowości. Transport międzynarodowy, spedycja i magazynowanie towaru to obszary, w których się specjalizujemy – możesz nam zaufać! Jeśli twoja firma prowadzi działalność międzynarodową także na terenie innych państw niż Słowacja, również pomożemy ci w przewozie. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami, jeśli tylko masz jakieś pytania.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.