Transport do Słowenii

Jako kraj, który łączy Włochy, Austrię, Węgry i Chorwację, Słowenia odgrywa ważną rolę w międzynarodowym ruchu towarowym. Planujesz transport do Słowenii? A może szukasz usług spedycyjnych ze Słowenii do Polski? W takim razie dobrze trafiłeś, bo w DBK Logistic specjalizujemy się w przewozach także do i z tego kraju.

Sprawny transport do Słowenii i z powrotem

Transport Słowenia-Polska czy Polska-Słowenia? – w DBK Logistic zrealizujemy każdy kierunek! Dwie główne osie transportu drogowego w Słowenii to autostrady A1 i A2. Pierwsza biegnie na południowy zachód od Kopru do Mariboru. Druga to A2, która ciągnie się z północnego zachodu na południowy wschód od tunelu Karawanki w Austrii do Zagrzebia w Chorwacji. Obie autostrady przebiegają przez Lublanę, stolicę i największe miasto Słowenii, która w ten sposób zajmuje szczególną pozycję w transporcie towarów.

Ze Słowenii głównie importowane są części samochodowe i motoryzacyjne, maszyny, żywność, produkty petrochemiczne i elektrotechnika. Eksportujemy natomiast części samochodowe, części maszyn, farmaceutyki, części elektrotechniczne i wyroby metalowe.

Nasze kompetencje spedycji do Słowenii to gwarancja sukcesu!

Kompetentna załoga naszych spedytorów pozostaje do Twojej dyspozycji telefonicznie przez cały okres realizacji zamówienia. Ze względu na szybki rozwój gospodarczy w Słowenii, nieustannie stawiamy czoła nowym wyzwaniom logistycznym. Ulepszamy naszą flotę i cały proces przepływu towarów, aby dotarły we wskazane miejsce bezpiecznie i na czas.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, wybierz transport międzynarodowy z DBK Logistic!

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.