Transport do Ukrainy

Ukraina jest drugim co do wielkości państwem w Europie. W rezultacie pełni kluczową funkcję jako kraj tranzytowy do wielu innych państw Europy Wschodniej. Jednym z najważniejszych krajów eksportowych jest Polska. Potrzebujesz transportu do lub z Ukrainy? Skorzystaj z naszych atrakcyjnych ofert kompleksowej spedycji.

Transport Ukraina-Polska, Polska-Ukraina

Niezależnie od tego, czy chodzi o małą, czy o dużą ilość: niezawodnie dostarczymy Twoje towary importowo-eksportowe do miejsca przeznaczenia.

Do Ukrainy eksportujemy głównie:

  • paliwa mineralne,
  • produkty chemiczne i kosmetyczne,
  • elektrotechnika,
  • maszyny i urządzenia,
  • pojazdy samochodowe,
  • wyroby z metalu,
  • wyroby papiernicze i drzewne;
  • tworzywa sztuczne.

Stosunki handlowe Polski z Ukrainą opierają się także na imporcie produktów rolno-spożywczych, metali nieszlachetnych, rud żelaza, mebli oraz drewna i wyrobów drewnianych.

Spedycja do Ukrainy tylko z DBK Logistics!

Oferujemy dostawę towarów do Ukrainy w formie kompletnej usługi spedycyjnej wraz z odprawą celną. W przypadku transportu z Polski na Ukrainę (możliwy również odwrotny kierunek) odbieramy towar i w ramach przygotowań do odprawy celnej, przygotowujemy niezbędne dokumenty i realizujemy dostawę. Nie musisz się martwić o spełnienie wszelkich formalności: my zrealizujemy je za Ciebie!

W DBK Logistics oferujemy nowoczesne i elastyczne rozwiązania logistyczne transportu do Ukrainy lub stamtąd do Polski. Realizujemy kompleksowe dostawy jako transport FTL, czyli całopojazdowy lub LTL, czyli drobnicowy. Stworzyliśmy zróżnicowaną flotę pojazdów, dzięki której możemy sprostać każdemu wyzwaniu. Mamy przeszkoloną kadrę i samochody wyposażone zgodnie z przepisami, więc chętnie podejmujemy się również dostaw towarów niebezpiecznych.

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi oraz polegaj na naszym doświadczeniu! Jesteśmy zaufanymi partnerami wielu polskich i międzynarodowych firm. Dołącz do nich i Ty!

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.