Transport do Włoch

Włochy znajdują się w południowej Europie i stanowią ważny punkt na drodze wymiany handlowej z Polską. Pomimo podziału gospodarczego między północą a południem, kraj ten zajmuje stosunkowo wysoką pozycję w europejskim sektorze transportu drogowego. Jeśli interesuje Cię transport Włochy-Polska lub Polska-Włochy, w DBK Logistics możesz liczyć na usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

Drogowy transport do Włoch

Włoska sieć autostrad obejmuje około 6200 km dróg ekspresowych. Łączą one wszystkie główne ośrodki przemysłowe i największe miasta w kraju, dzięki czemu Twój ładunek może zostać dostarczony przez nas w dowolne miejsce. Jeśli trasa przewozu Twojego ładunku prowadzi do Włoch, jesteśmy dla Ciebie odpowiednim partnerem logistycznym.

Transport do miejsca docelowego odbywa się drogami krajowymi i gminnymi. Ale pamiętaj, że niezależnie od tego, czy Twój ładunek jest wysyłany do lub z Włoch, prosto do Mediolanu czy na Sycylię, nasza firma dostarczy go szybko, kompetentnie i rzetelnie pod wskazany adres.

Spedycja do Włoch na najwyższym poziomie

Odpowiadamy na różne potrzeby i wymagania klientów, dlatego każdy transport uznajemy za wyjątkowy. Przeprowadzka, czy to prywatna, czy biznesowa, stawia inne wymagania i warunki niż transport chłodniczy żywności lub wysyłka towarów ponadgabarytowych. Nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierają naszych pracowników w kontrolowaniu przebiegu trasy i zarządzaniu dostawą.

Zapewniamy również usługi magazynowania i kompletacja zamówień oraz dopełnienia wszelkich formalności w całej dokumentacji spedycyjnej.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.