Transport do Estonii

W DBK Logistics możesz nam zaufać jako doświadczonemu spedytorowi, który wykonuje transport Estonia-Polska i Polska-Estonia. Kraj ten jest członkiem Unii Europejskiej od 2004 roku. Niemniej istnieją pewne osobliwości oraz specjalne przepisy i formalności, których należy przestrzegać przy transporcie towarów do i z Estonii. Nasi kompetentni dyspozytorzy mają doświadczenie potrzebne do zorganizowania sprawnego transportu, a także są zaznajomieni z formalnościami, które trzeba spełnić na miejscu.

Transport do Estonii w kierunku Tallina

Estonia znajduje się w północno-wschodniej Europie przy granicy z Rosją i dlatego jest również ważnym węzłem w sektorze transportu. Popularny kierunek transportowy to stolica kraju, czyli Tallin. Port w tym mieście odgrywa ważną rolę w ruchu towarowym. Inne ważne kierunki w Estonii to Tartu, Narwa i Kohtla-Järve.

Import z Estonii to głównie maszyny i akcesoria, produkty chemiczne, tekstylia i żywność. Głównym towarem eksportowym jest papier, meble i metale. Nasza spedycja do Estonii zadba o każdy szczegół, jeśli chodzi o logistykę i wysyłkę towaru. Załatwiamy również wszelkie formalności celne dotyczące Twojego importu lub eksportu.

Spedycja do Estonii – dlaczego warto polegać na DBK Logistics?

Niezależnie od tego, czy Twój ładunek ma być transportowany jako ciężki, czy specjalny, wspieramy Cię całym naszym doświadczeniem i kompleksową obsługą logistyczną do lub z Estonii. Transporty ponadgabarytowe do Estonii nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy najbardziej ekonomiczne i szyte na miarę rozwiązanie transportowe.

Niezależnie od tego, czy ma zostać wysłanych kilka pudeł, cały kontener, czy też wyposażenie specjalne, zorganizujemy dla Ciebie profesjonalne pakowanie i załadunek towaru. Zadbamy o wszelkie dokumenty przewozowe i niezbędne ubezpieczenie oraz deklaracje celno-podatkowe, tak aby każdy transport do Estonii przebiegał szybko i bezproblemowo.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.