Transport do Węgier

W sercu Europy znajdują się Węgry, czyli mały, ale centralny punkt w sektorze wymiany międzynarodowej. W DBK Logistics świadczymy jakość, szybkość i niezawodność transportu do Węgier z Polski i w drugą stronę. Łączymy nasze kompetencje techniczne w logistyce z indywidualną obsługą i wysokim poziomem spedycji.

Transport do Węgier i z Węgier do Polski

Głównymi towarami importowanymi na Węgry są wyroby przemysłu elektromaszynowego, chemicznego, artykuły rolno-spożywcze oraz wyroby metalurgiczne. Najważniejsze grupy towarowe w polskim eksporcie na Węgry obejmują wyroby metalurgiczne, elektromaszynowe, chemiczne oraz artykuły rolno-spożywcze.

Towary te są przewożone na Węgry i przez Węgry głównie transportem samochodowym. Sieć drogowa na Węgrzech jest dość dobrze rozbudowana, co sprawia, że transport Węgry-Polska i Polska-Węgry przebiega bardzo sprawnie.

Spedycja do Węgier – wybierz najlepszą opcję

Regularnie odwiedzamy takie miasta jak Budapeszt, Eger, Kecskemet, Gyor i Sopron. Jednak oferta DBK Logistics nie ogranicza się tylko do tych miejsc. Dostarczymy ładunek w dowolne miejsce na Węgrzech lub odbierzemy go w określonym miejscu i przetransportujemy do Polski.

Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest to rodzaj towaru. Specjalizujemy się zarówno w transporcie drobnicowym, jak i całopojazdowym. Przewozimy artykuły spożywcze, części samochodowe, produkty w chłodniach, wyroby farmaceutyczne, chemiczne i inne.

Jesteśmy kompetentnym partnerem logistycznym w całym zleceniu: od przygotowania transportu do dostarczenia ładunku na miejsce.

Napisz do Nas

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług. Kliknij poniżej i przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany poniżej numer kontaktowy.